Szkło samonośne

Schody samonośne to konstrukcja, która cieszy się stałym zainteresowaniem wśród naszych Klientów, szczególnie ze względu na funkcjonalność i wyjątkowo lekki, estetyczny wygląd. Stopnie schodów samonośnych oparte są na konstrukcji stalowej lub drewnianej, a całość nie wymaga użycia podstopnic, lecz nierzadko jest w nie wyposażona. Z samą konstrukcją samonośnych schodów zespolone są również balustrady, najczęściej szklane. Systemy szkła samonośnego to rozwiązanie ponadczasowe i eleganckie. Balustrady szklane doskonale uzupełniają całą kompozycję schodów samonośnych – nadają jej nowoczesnego charakteru i co najważniejsze, w żaden sposób nie ograniczają przepływu światła, co sprzyja optycznemu powiększeniu pomieszczeń.

SAFE – schody samonośne Warszawa

Jesteśmy firmą, która dostarcza swoim Klientom najwyższej jakości schody samonośne i balustrady. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie i wiedza pozwalają nam świadczyć w pełni profesjonalne usługi produkcyjne, montażowe i doradcze. Proponujemy rozwiązania dopasowane do pozostałej aranżacji całego wnętrza, tak by w efekcie tworzyły nie tylko praktyczną, lecz również spójną całość. Do produkcji naszych schodów samonośnych wykorzystujemy sprawdzone i trwałe materiały, co przekłada się na ich wytrzymałość i odporność.

Nasza kompleksowa oferta schodów samonośnych obejmuje:

  • dokładny wywiad i analizę potrzeb,
  • precyzyjne pomiary,
  • wykonanie projektu i ewentualne poprawki,
  • wycena i sporządzenie kosztorysu,
  • profesjonalny montaż.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą schodów samonośnych. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i również biznesowych. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie, jednak do skorzystania z oferty zapraszamy także mieszkańców i firmy z okolicznych miejscowości.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy chęci współpracy – prosimy o kontakt – z chęcią udzielimy niezbędnych informacji i odpowiemy na pytania. W naszej ofercie mamy również balustrady nierdzewne, balustrady malowane proszkowo, schody stalowe oraz schody zewnętrzne metalowe.

Jesteśmy otwarci na pomysły i projekty naszych Klientów!