Schody zewnętrzne

 

Schody metalowe zewnętrzne 

Schody wejściowe można zbudować na klika sposobów. Dużą popularnością cieszą się schody betonowe z okładziną ceramiczną lub kamienną, ale w przypadku budynków o nowoczesnej bryle znacznie lepiej prezentują się schody metalowe. Schody metalowe zewnętrzne można zaprojektować jako lekkie konstrukcje wykonane w całości z metalu lub jako schody ze stopniami z innego materiału. Dzięki temu konstrukcja schodów jest uniwersalna i pasuje do fasady każdego budynku.

Nasza firma specjalizuje się w schodach metalowych. Schody metalowe zewnętrzne wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta po wcześniejszym ustaleniu wszystkich detali konstrukcyjnych. W ofercie posiadamy schody w postaci lekkich, ażurowych konstrukcji bez podstopnic, a także schody o konstrukcji policzkowej i samonośnej. W zależności od preferencji klienta możemy przygotować schody ze stopniami wykonanymi z blachy ryflowanej lub kratki pomostowej lub konstrukcje przygotowane do montażu stopni z innych materiałów. W drugim przypadku wykonujemy ramki konstrukcyjne na zadany wymiar, które następnie uzupełniamy stopniami. W zależności do charakteru fasady budynku, dla którego projektujemy metalowe schody zewnętrzne proponujemy stopnie wykonane z drewna, kamienia naturalnego lub płytek betonowych.

 

Schody zewnętrzne metalowe Warszawa

Nasza firma działa na terenie miasta Warszawa oraz w najbliższej okolicy. Zamawiając u nas schody zewnętrzne metalowe Klient otrzymuje konstrukcję schodów wykonaną na wymiar wraz z usługą profesjonalnego montażu. Schody zewnętrzne montujemy w obiektach zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa i okolicy. Obsługujemy klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych.

Klientów zainteresowanych kompleksową aranżacją wejścia do budynku zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na balustrady malowane proszkowo, balustrady ze stali nierdzewnej oraz balustrady ze szkłem. Zewnętrzne schody metalowe oferujemy także w wariancie konstrukcji stalowej.

Jesteśmy otwarci na pomysły i projekty naszych Klientów!