Balustrady ze szkłem

Balustrady szklane 

Balustrada to ażurowe lub pełne zabezpieczenie schodów, tarasów, balkonów oraz innych konstrukcji, która poza funkcją zabezpieczającą dany element pełni także funkcję ozdobną. Balustrady szklane to przede wszystkim balustrady pełne. Nasza firma od lat zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem oraz montażem balustrad ze szkłem w obiektach mieszkalnych oraz przestrzeniach użytkowych. Ogromnym atutem balustrad szklanych jest ich ponadczasowy i uniwersalny charakter, dzięki czemu zawsze prezentują się z klasą, nadając wnętrzu elegancji.

 

Balustrady ze szkłem

Szkło jest materiałem konstrukcyjnym wykorzystywanym w branży wnętrzarskiej od stuleci. Decyduje o tym jego elegancki wygląd, jak również stosunkowo łatwa obróbka umożliwiająca nadawanie szklanym elementom pożądanych kształtów, a nawet jego formowanie. W naszych balustradach szklanych wykorzystujemy szkło transparentne, barwione, mrożone, a także dekorowane. Niezależnie uzyskanego efektu wizualnego nasze balustrady szklane są bezpieczne, gdyż do ich wyrobu wykorzystujemy wyłącznie szkło hartowane. W odróżnieniu od szkła niehartowanego szkło hartowane rozbija się na tępe okruchy.

 

Balustrady ze szkłem Warszawa

Nasza firma zajmuje się wykonawstwem oraz montażem balustrad szklanych. Balustrady ze szkłem montujemy na terenie miasta Warszawa oraz w okolicy. Realizujemy projekty dla domów mieszkalnych, obiektów biurowych oraz przestrzeni publicznych. Balustrady szklane wykonujemy z wysokogatunkowych materiału z dbałością o detale wykończeniowe. W swoim portfolio mamy dziesiątki realizacji obejmujących balustrady szklane na uchwytach ze słupkami, balustrady ze szkłem w stalowych ramach, balustrady szklane samonośne oraz konstrukcje z szybami skręcanymi na rotulach. Klientów zainteresowanych innymi typami balustrad wewnętrznych i zewnętrznych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na balustrady malowane proszkowo oraz balustrady ze stali nierdzewnej. Wykonujemy także schody metalowe wewnętrzne i zewnętrzne.