Przegrody szklane

Ścianki szklane

Ścianki szklane to elementy konstrukcyjne o charakterze tymczasowym, które możemy dowolnie montować i demontować zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami w zakresie funkcjonalnej aranżacji przestrzeni. Do produkcji przegród szklanych wykorzystuje się szkło bezpieczne o zróżnicowanych walorach estetycznych, dzięki czemu oferowane rozwiązanie jest uniwersalne i może być stosowane w przestrzeniach niezależnie od ich przeznaczenia.

Przegrody szklane dla biznesu i domu

Jedną z naszych specjalności są ścianki szklane, które wykonujemy na zamówienie klienta. Ścianki szklane stanowią niezwykle funkcjonalną, a zarazem estetyczną alternatywę dla przepierzeń z plexi oraz ścianek działowych bazujących na płytach karton-gips. To rozwiązania chętnie wykorzystywane w przestrzeniach biznesowych, obiektach hotelarskich i obiektach gastronomicznych. Ścianki szklane coraz częściej znajdują zastosowanie także w przestrzeniach mieszkalnych – jako separatory w otwartych salonach oraz ścianki prysznicowe.

W zależności od projektu wykonujemy przegrody szklane jednolite oraz ścianki szklane z drzwiami. Z zalet przegród wyposażonych w drzwi korzystają przede wszystkim obiekty biurowe i usługowe. Do realizacji projektów wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe szkło bezpieczne o podwyższonej udarowości, które dekorujemy zgodnie z życzeniem klienta. Istnieje możliwość zamówienia przegrody ze szkła mrożonego, transparentnego i barwionego. O wyborze szkła bezpiecznego do realizacji projektów konstrukcyjnych decyduje sposób, w jaki zachowuje się materiał po rozbiciu. Szkło bezpieczne rozpada się na tępe okruchy, dlatego może być montowane także w ciągach komunikacyjnych i przestrzeniach charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu.

Ścianki szklane Warszawa

Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz montażem przegród szklanych w obiektach mieszkalnych i użytkowych. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, z możliwością wykonania ścianki szklanej w dowolnym rozmiarze i stylu. W naszej ofercie mamy również balustrady balkonowe, balustrady zewnętrzne nierdzewne, balustrady szklane oraz schody stalowe zewnętrzne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Jesteśmy otwarci na pomysły i projekty naszych Klientów!