Balustrady ze stali ST

 

Balustrady ze stali czarnej 

Balustrady to elementy konstrukcyjne pełniące funkcję zabezpieczającą oraz dekoracyjną. Najczęściej montuje się je na krawędziach zabezpieczanych obiektów architektonicznych, takich jak schody zewnętrzne i wewnętrzne, balkony, tarasy i wiele innych. Balustrady ze stali czarnej są w szczególności polecane do aplikacji wewnętrznych, podczas gdy balustrady malowane proszkowo szczególnie polecamy do zastosowań zewnętrznych.

 

Dlaczego warto wybierać balustrady malowane proszkowo?

Balustrady ze stali doskonale uzupełniają schody metalowe zewnętrzne, jednak stal czarna nie jest tak odporna na niszczące działanie warunków zewnętrznych jak stal kwasoodporna. Dlatego jeśli wybraliśmy balustrady ze stali czarnej i chcemy się nimi cieszyć przez długi czas powinniśmy wybrać balustrady malowane proszkowo. Malowanie proszkowe skutecznie zabezpiecza stal węglową przed szkodliwym działaniem wilgoci, dzięki czemu wykonane z niej balustrady nawet instalowane na zewnątrz zachowują funkcjonalność oraz piękny wygląd przez długi czas użytkowania. A o to przecież chodzi. Schody i towarzyszące im balustrady to swoista wizytówka naszego domu bądź siedziby naszej firmy.

 

Balustrady malowane proszkowo Warszawa

Firma SAFE od lat specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonywaniu i montażu zarówno balustrad ze stali czarnej, jak i balustrad ze stali kwasoodpornej. Oferujemy balustrady schodowe, balkonowe, tarasowe i wiele innych. Działamy na terenie miasta Warszawa i w okolicy, montując balustrady malowane proszkowo w budynkach mieszkalnych, przestrzeniach biurowych oraz obiektach użytkowych. Nasze balustrady charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz precyzja wykonania, dzięki czemu są one prawdziwą ozdobą obiektu.

Obok balustrad wewnętrznych i zewnętrznych malowanych proszkowo w swoim portfolio posiadamy także balustrady szklane oraz balustrady nierdzewne przeznaczone przede wszystkim do aplikacji zewnętrznych. Klientów poszukujących innych rozwiązań zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy. Z przyjemnością obejrzymy Państwa nieruchomość i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania w zakresie schodów i balustrad z metalu. 

Jesteśmy otwarci na pomysły i projekty naszych Klientów!