Kontakt

INFORMACJE KONTAKTOWE

SAFE Sebastian Kozielec

ul. Batalionu Parasol 4, 05-200 WOŁOMIN

502 966 062

biuro@schodywarszawa.pl

Pon – Sob: 8:00 – 17:00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyślij do nas wiadomość E-mail. Prosimy o wypełnienie formularza i podanie nam swoich danych kontaktowych oraz opisanie sprawy z jaką się Państwo zwracacie. Odpowiemy na zapytanie najszybciej jak to możliwe.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych jest SAFE Sebastian Kozielec, ul. Batalionu Parasol 4, Wołomin. Wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne. Zgoda obejmuje wszystkie czynności przetwarzania dokonywane przez SAFE Sebastian Kozielec we wskazanym w zgodzie celu. Osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo do wycofania zgody na przetwarzania danych osobowych w każdym momencie w dowolnej formie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Dowiedz się więcej na temat "Polityka prywatności i ochrona danych osobowych".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez SAFE Sebastian Kozielec, ul. Batalionu Parasol 4, Wołomin jako Administratora Danych Osobowych w celu obsługi ww. zapytania. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez SAFE Sebastian Kozielec, ul. Batalionu Parasol 4, Wołomin jako Administratora Danych Osobowych, w celu realizacji działań marketingowych i promocyjnych. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SAFE Sebastian Kozielec, ul. Batalionu Parasol 4, Wołomin za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na podany w formularzu adres e-mail oraz nr telefonu informacji handlowych dotyczących jego produktów i usług. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i bezterminowe. Osoba, której dane dotyczą ma w każdej chwili prawo dostępu, możliwość poprawienia, zmiany lub usunięcia swoich danych.