Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady nierdzewne

Balustrada to element konstrukcyjny, który pełni rolę zabezpieczenia. Balustrady najczęściej montuje się na krawędziach zabezpieczanych konstrukcji, takich jak schody, balkony, tarasy czy mosty. Balustrady nierdzewne to szczególny rodzaj balustrad wykonywanych ze stali nierdzewnej. Charakteryzują się one podwyższoną odpornością na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych oraz doskonałymi walorami estetycznymi. Jako, że stal nierdzewna nie musi być poddawana zabiegom konserwatorskim balustrady nierdzewne są najczęściej srebrne i błyszczące, co dodatkowo wpływa na estetykę budynku.

 

Gdzie instalować balustrady ze stali nierdzewnej?

Stal nierdzewna to najszlachetniejszy gatunek stali, który nie wymaga zabezpieczania przed korozją. Dzięki temu balustrady ze stali nierdzewnej mogą być bez obaw wykorzystywane do zastosowań zewnętrznych jako balustrady schodowe, balkonowe, tarasowe i inne. Ze względu na swoją nowoczesną stylistykę balustrady nierdzewne najlepiej komponują się z modernistycznymi fasadami budynków, zarówno tych dopiero powstających, jak i tych poddanych renowacji.

 

Balustrady nierdzewne Warszawa

Nasza firma od lat zajmuje się pracami związanymi z projektowaniem, wykonywaniem oraz profesjonalnym montażem balustrad na terenie miasta Warszawa. Balustrady ze stali nierdzewnej wykonujemy i montujemy na potrzeby zróżnicowanego klienta – biznesowego, instytucjonalnego oraz osób prywatnych. Nasze wyroby cechuje nowoczesna stylistyka, precyzja wykonania oraz trwałość zapewniającą estetykę i bezpieczeństwo użytkowania przez długi czas.

Balustrady nierdzewne to tylko jedna z naszych specjalności. Na zamówienie klientów wykonujemy także balustrady szklane oraz balustrady malowane proszkowo. Naszą ofertę balustrad zewnętrznych i wewnętrznych uzupełnia oferta schodów. Projektujemy, wykonujemy oraz montujemy schody metalowe wewnętrzne i zewnętrzne oraz schody stalowe zewnętrzne. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.