Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady nierdzewne

Balustrada to element konstrukcyjny, który pełni rolę zabezpieczenia. Balustrady najczęściej montuje się na krawędziach zabezpieczanych konstrukcji, takich jak schody, balkony, tarasy czy mosty. Balustrady nierdzewne to szczególny rodzaj balustrad wykonywanych ze stali nierdzewnej. Charakteryzują się one podwyższoną odpornością na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych oraz doskonałymi walorami estetycznymi. Jako, że stal nierdzewna nie musi być poddawana zabiegom konserwatorskim balustrady nierdzewne są najczęściej srebrne i błyszczące, co dodatkowo wpływa na estetykę budynku.

Gdzie instalować balustrady ze stali nierdzewnej?

Stal nierdzewna to najszlachetniejszy gatunek stali, który nie wymaga zabezpieczania przed korozją. Dzięki temu balustrady ze stali nierdzewnej mogą być bez obaw wykorzystywane do zastosowań zewnętrznych jako balustrady schodowe, balkonowe, tarasowe i inne. Ze względu na swoją nowoczesną stylistykę balustrady nierdzewne najlepiej komponują się z modernistycznymi fasadami budynków, zarówno tych dopiero powstających, jak i tych poddanych renowacji. W rezultacie barierki nierdzewne są obecnie powszechnie stosowane w nowoczesnym budownictwie, gdyż doskonale pasują do minimalistycznych brył budynków oraz ich ascetycznej elewacji. Dodają nieruchomości klasy i elegancji, podnoszą jej prestiż i sprawiają, że postrzegamy cały budynek jako bardziej komfortowy i luksusowy. Co ważne barierki balkonowe ze stali nierdzewnej przez długi czas zachowują walory funkcjonalne i estetyczne. To czyni z nich inwestycję na lata, a zarazem najlepszy element dekoracyjny budynku. 

Barierki nierdzewne – balustrady balkonowe w wielu wzorach

Inwestorzy decydujący się na barierki nierdzewne mogą wybierać spośród szerokiej gamy zróżnicowanych rozwiązań. W zależności od indywidualnych preferencji możemy wybrać balustrady balkonowe z profili okrągłych lub kwadratowych, szerokie lub płaskie, z wykończeniem matowym lub błyszczącym. To wszystko sprawia, że barierki balkonowe ze stali nierdzewnej jeszcze lepiej odpowiadają na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Balustrady nierdzewne, barierki balkonowe – Warszawa

Nasza firma od lat zajmuje się pracami związanymi z projektowaniem, wykonywaniem oraz profesjonalnym montażem balustrad na terenie miasta Warszawa. Balustrady ze stali nierdzewnej wykonujemy i montujemy na potrzeby zróżnicowanego klienta – biznesowego, instytucjonalnego oraz osób prywatnych. Nasze wyroby cechuje nowoczesna stylistyka, precyzja wykonania oraz trwałość zapewniającą estetykę i bezpieczeństwo użytkowania przez długi czas.

Balustrady nierdzewne to tylko jedna z naszych specjalności. Na zamówienie klientów wykonujemy także balustrady szklane oraz balustrady malowane proszkowo. Naszą ofertę balustrad zewnętrznych i wewnętrznych uzupełnia oferta schodów. Projektujemy, wykonujemy oraz montujemy schody metalowe wewnętrzne i zewnętrzne oraz schody stalowe zewnętrzne. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.